Jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego wpisanym na listę Tłumaczy Przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości RP pod numerem TP/1115/06.

Ponad 15 lat doświadczenia zawodowego w firmach z kapitałem obcym w codziennym kontakcie z językiem niemieckim – mówionym i pisanym to solidna podstawa do pracy w zawodzie tłumacza. Jako tłumacz pracuję od roku 1999 r. wykonując tłumaczenia pisemne i ustne na rzecz firm, instytucji i klientów prywatnych.

Specjalizuję się w tłumaczeniach tekstów z zakresu prawa handlowego, cywilnego i szeroko pojętego biznesu i marketingu. Nieobce są mi też zagadnienia techniczne i dotyczące tematyki ochrony środowiska.

Świadomość tego, jak kluczową rolę może odegrać tłumaczenie w wielu transakcjach biznesowych i w różnych sytuacjach życiowych motywuje mnie do nieustannego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach dla tłumaczy organizowanych m.in. przez Polskie Towarzystwo Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS.

Współpracuję z innymi tłumaczami specjalizującymi się w konkretnych dziedzinach oraz native speaker’ami.

Jeśli odwiedziliście Państwo moją stronę internetową to oznacza to, że szukacie Państwo fachowego wsparcia językowego.

Gwarantuję Państwu PROFESJONALNE usługi tłumaczeniowe dopasowane do Państwa potrzeb, zawsze w oparciu o podstawowe zasady, które traktuję jako wyznacznik pracy tłumacza:

► jakość,

► poufność,

► punktualność.

 

Serdecznie zapraszam!

mgr Anna Piasecka
Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego